TYPICAL MASZYNY SZWALNICZE

Nowoczesne maszyny szwalnicze do Twojego zakładu

Marka, która z każdym miesiącem zdobywa zaufanie kolejnych przedsiębiorstw działających w sferze przemysłu szwalniczego, pojawiła się w Europie, a dokładniej w niemieckim mieście Kaiserslautern, w 2009 roku, jako oddział firmy Xi’an Typical Industries Co. Ltd. TYPICAL specjalizuje się w produkcji maszyn szwalniczych do różnych zastosowań. W Europie firma działa pod nazwą Xi´an TYPICAL Europe GmbH. W Polsce maszyny Typical można znaleźć w ofercie bezpośrednich partnerów.

Duże zaplecze maszyn szwalniczych i części zamiennych

Centrum dowodzenia przedsiębiorstwem znajduje się w Niemczech, gdzie wykwalifikowani pracownicy dzielą się ze swoimi partnerami tzw. KNOW-HOW, czyli fachową wiedzą i doświadczeniem z zakresu przemysłowych maszyn szwalniczych. Wiedzę i doświadczenie uzupełnia ogromna techniczna infrastruktura.

W Niemczech inżynierowie, technicy i projektanci zajmują się wprowadzaniem innowacji, usprawniających pracę z maszynami TYPICAL. Projektowane są nowe urządzenia, a maszyny już wprowadzone na rynek wciąż są polepszane, by jak najlepiej spełnić swoje zadania.

Magazynowy stan maszyn szwalniczych i części zamiennych jest bardzo duży, by wszyscy partnerzy przedsiębiorstwa mieli natychmiastowy dostęp do produktów, by każdy klient dostał swoją maszynę na czas i by każdy serwis przeprowadzany był najszybciej, jak to możliwe.

Przemysłowe maszyny szwalnicze Typical do różnych zastosowań

Oferta produktów TYPICAL jest bardzo duża. Można w niej znaleźć przemysłowe maszyny szwalnicze do szycia lekkiego, średniego i ciężkiego, stębnówki jednoigłowe i dwuigłowe, owerloki, renderki, guzikarki, dziurkarki, ryglówki, kuśnierki, ścieniarki, maszyny słupowe, cylindryczne i długoramienne, automaty szwalnicze i inne specjalistyczne maszyny do różnych zastosowań.